Manicure 2017 trendy paznokcie sezon wiosna lato 2017

Manicure 2017

Manicure 2017 to przede wszystkim paznokcie w odcieniach ciepłych, pastelowych. W nadchodzącym sezonie liczy się oryginalność w postaci wzorków, pasków, figur geometrycznych. Można wybierać w kolorze krwistej lub malinowej czerwieni, albo czarne. Modne jest także srebro, złoto, granat, brąz, bordo, pomarańcz, fiolet, czy biel. Lansowane są również naturalne paznokcie. Poniżej można zobaczyć propozycje projektantów na sezon wiosna lato 2017:

 

Oranż, brzoskwinia, mandarynka

 

 

 

Czerwień

 

 

 

Cekiny, kamienie, ozdoby

 

 

 

Koralowy, malinowy róż

 

 

 

Ombre w wersji light

 

 

 

Biel

 

 Figury geometryczne – koła, kwadraty, półksiężyce

 

 

 

 

 Wzorki, pasy

 

 

 

Czerń lub czerń z dodatkami

 

 

 

Kolorowe

 

 

 

Błyszczące, galaktyczne

 


Brokat wokół płytki

 

Bordo

 

 

Naturalne, nude

 

Jak można zauważyć w tym sezonie ważna jest różnorodność, można wybierać pomiędzy wieloma odcieniami, co pozwala nam wyrażać siebie w dowolny sposób. Który z trendów nadchodzącego sezonu podoba się Wam najbardziej? Mi szczególnie przypadł do gustu manicure w paski, czerwień oraz kolorowe błyskotki na paznokciach.  Z pewnością wybiorę któryś z nich i wkrótce go zaprezentuje. Pozdrawiam!:)

LadyMademoiselle

One Comment

  1. Przejrzałem chyba z 10 postów na Twoim blogu. Świetny blog! Taki natłok informacji i namalowanych przez zdjęcia historii, że nie wiem pod którym postem odpisać. Stwierdziłem, że tylko Cię pozdrowię, podziękuję i na pewno wrócę!😉

    Jak będzie czas to zapraszam również do mnie:
    Tu kliknij :)

Dodaj komentarz